Chystáte se koupit vůz? Tak to jste tady správně!

1. Výběr vozu

Při výběru vozu máte dvě možnosti - buď víte, o jaké auto máte zájem, nebo nám řeknete, k jakému účelu má sloužit a my Vám dáme na výběr.

2. Prohlídka na place

Auto Vám v případě zájmu vyparkujeme a nachystáme k prohlídce. Přecijen je lepší mít kolem auta více prostoru na prohlídku.

3. Testovací jízda

Společně s prodávajícím provedeme krátkou testovací jízdu pro ověření základních funcionalit vozu.

4. Sjednání pojištění

Důležitým krokem je kromě pořízení vozu i sjednání zákonného pojištění. Nikam nemusíte, jsme schopni zařídit při prodeji.

5. Platba

Hotovost nebo faktura - záleží na Vás. Nemáte dostatek financí? Leasing nebo úvěrovou smlouvu vyřídíme na počkání.

Dokumenty ke stažení:

Vzor kupní smlouvy

Povinné ručení - co o něm víte?

Povinné ručení je obecně zažité označení pro pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Tento produkt, je zákonem stanovená pojistná ochrana pro případy, kdy je způsobena škoda Vaším motorovým vozidlem někomu jinému.

Zákonné pojištění vozidel musí mít každé vozidlo, kterému byla přidělena registrační značka anebo technický průkaz nebo je používáno na veřejných komunikacích. Je upraveno zákonem č. 168/1999 Sb.

Uzavřením smlouvy povinného ručení můžete u některých pojišťoven získat zdarma další bonusy jako je např. živelní pojištění, střet se zvířetem, úrazové pojištění pro řidiče, pojištění přípojného vozíku, rozšířená asistence i v případě poruchy vozidla apod.

Zajímá Vás, která varianta, od které pojišťovny je nejvhodnější pro Vaše potřeby a cíle? Sjednejte si nezávaznou schůzku s naším pojišťovacím poradcem, který Vám pomůže s výběrem optimální varianty jak z hlediska ceny, tak z hlediska pojistného krytí pro Vaše vozidlo.

Havarijní pojištění - aneb zůstat krytý

Havarijní pojištění chrání Vaše vozidlo nejen v případě nehody, ale i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události či vandalismu.

V případě nehody představuje havarijní pojištění především krytí škod na vozidle při vlastním zavinění.

Širokou škálou dodatkových pojištění můžete své havarijní pojištění rozšířit i o pojištění čelního skla, zavazadel, úrazového pojištění řidiče i přepravovaných osob, pojištění právní ochrany, nestandardní výbavy vozidla, pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla a pojištění nadstandardních asistenčních služeb.

Zajímá Vás, která varianta, od které pojišťovny je nejvhodnější pro Vaše potřeby a cíle? Sjednejte si nezávaznou schůzku s naším pojišťovacím poradcem, který Vám pomůže s výběrem optimální varianty jak z hlediska ceny, tak z hlediska pojistného krytí pro Vaše vozidlo.

Vyhledávání vozů v nabídce

Vyhledávácí okno pro výběr vozu z nabídky obsahuje všechno důležité pro správný a rychlý výběr požadovaného vozu. Vykupujeme pouze vozy ve velmi dobrém nebo výborném stavu, což minimalizuje možnost objevení skrytých závad.

  • Vykupujeme pouze prověřené vozy
  • Nejlepší poměr cena/kvalita
  • Rychlé vyřízení
  • Služby pojištění
  • A mnoho dalšího..